NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Vánoční zpívání potápěčů 2023

Dnes mi zavolal Martin: "Ahoj Jindřichu budou letos zase zpěvníčky?" vypálil rovnou od boku. "No jasně budou," blekotám překvapeně. Zároveň si uvědomuji, že je to zase tady a Vánoce jsou za dveřmi.

Číst dál …

Kalendář UW FOTO 2024

V záhlaví našich stránek máme prezentovánu jako jednu z klubových aktivit též redakční činnost. Co si budeme namlouvat, jako mnohé v našem klubu, měl i tuto záležitost na starosti Mirek.  

Číst dál …

PROČ SI VYBRAT NÁS?

01

KLUB S TRADICÍ

Náš klub si zakládá na dlouholeté tradici a hluboké zkušenosti jeho skalních členů. Máme pěkné výsledky v různých sportovních aktivitách. Dosáhli jsme vynikajících úspěchů i na poli dokumentární a umělecké podvodní fotografie.

02

CESTOVATELSKÉ AKTIVITY

Členové našeho klubu absolvují každý rok mnoho tuzemských i zahraničních akcí. Potápěčské, sportovní, rekreační a kulturní akce naplňují společný život všech členů

03

CÍLE NAŠEHO KLUBU

Hlavním cílem našeho klubu je poskytnout přátelské a zábavné prostředí, ve kterém se naši členové mohou naučit potápět. Mohou získat nové přátele a zapojit se s nimi do všech klubových aktivit. Společné zájmy, pohoda a přátelství je našim cílem.

04

BAZÉN

Náš klub má k dispozici několik hodin týdně bazén v Praze Suchdole. Bazén se nachází v blízkosti vysoké školy ČZU. Hodiny v bazénu slouží k tréningům, kondičnímu plavání a potápěčským kurzům.

ing. arch. Štěpán Netrefa

Člen představenstva, předseda klubu

ing. Martin Růžička

Člen statutárního orgánu

ing. Viktor Hrnčíř

Člen statutárního orgánu

ing. Jindřich Reichmann

Člen kontrolní komise

Vít Stiebitz

Člen kontrolní komise

ing. Jan Včelák

Člen kontrolní komise

„Nejlepší způsob, jak pozorovat ryby, je stát se sám rybou.“

Jacques-Yves Cousteau

Social media
O nás

Potápěči FA © 2023.