NACHÁZÍME POKLADY
PODVODNÍHO SVĚTA

Potápění je jedinečný způsob, jak objevovat úžasný podvodní svět. Prolínají se zde adrenalinové zážitky se zážitky estetickými. Lze při něm zažít romantiku cestování, objevit sama sebe a samozřejmě při tom prožívat nekonečnou zábavu. Je to vlastně určitý životní styl.

Všichni členové našeho klubu jsou široce zaměřeni. Potápí se nejen v našich vodách, ale také cestují za potápěním po celém světě. Potápí se jen tak pro radost, fotí, filmují, provozují podvodní sporty a v neposlední řadě žijí bohatým společenským životem.

O NAŠEM KLUBU

01

KDO JSME 

Potápěči FA je klub s dlouholetou tradicí. Klub sdružuje mnoho členů se zájmem o vodní sporty a potápění. Má co nabídnout dětem, mládeži i dospělým

02

BAZÉN

Pro kondiční plavání, potápění a tréning podvodního ragby mají naši členové k dispozici bazén v Suchdole. Informace o jeho provozu naleznete uvnitř webových stránek.

03

KLUB 

Náš klub je volné sdružení. Každý jeho člen si v rozličných klubových činnostech nalezne tu svou. Dle intenzity jejich využívání jsou vybírány klubové příspěvky.

04

POTÁPĚČSKÉ KURZY

Náš klub disponuje i zkušenými instruktory. Na základě individuální domluvy je možné absolvovat potápěčský kurz pro získání kvalifikace CMAS.

NOVINKY A ZPRÁVY

Žraloci a potápěči

Určitě jsem vám tento příběh už vyprávěl, možná několikrát, ale přesto si myslím, že by v této kapitole neměl chybět.

Turnaj v Salzburgu 2024

SALZBURGER STIER 2024
V průběhu roku máme pravidelné tréninky a podvědomě se všichni snažíme neudělat si v UWR lize moc velkou ostudu. Díky tomu se ti nejlepší z nás pohybují vodou jako pružní úhoři a my ostatní alespoň jako hbití hrošíci. Tedy většinou.

Přepadení ze zálohy

Hoch si asi myslel, že po 45 letech v klubu se vymaní z náruče jeho soukmenovců. To se ale těžce zmýlil.

Potápěčská dobročinná aukce 2024 - pozvánka

V sobotu 9. března 2024 se uskuteční již 17. ročník dobročinné potápěčské aukce. 

PODÍVEJTE SE NA PODMOŘSKÝ
SVĚT NA VLASTNÍ OČI

 

BROTHER ISLANDS

Egyptské pobřežní ostrovy byly v roce 1983 prohlášeny za chráněné území, které jim poskytlo status mořského parku. Mezi těmito ostrovy jsou nyní i legendární Bratrské ostrovy nebo El Akhawein, jak se jim říká v egyptštině.

DALŠÍ INFORMACE

ILLES MEDES - L´ ESTARTIT ŠPANĚLSKO

L´Estartit - je méně známé letovisko na Costa Brava mezi letovisky I ´Escala a Playa de Pals. Původně to byla rybářská vesnice. Nalézá se pouhých 60 km od francouzských hranic, 45 km od Girony. Je to tedy místo dostupné pro všechny, kteří preferují dopravu vlastním autem. Je vyhledávané především pro své „divoké pobřeží“ s menšími plážemi, lemovanými romantickými skalisky..

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.
„Nejlepší způsob, jak pozorovat ryby, je stát se sám rybou.“

Jacques-Yves Cousteau

Social media
O nás

Potápěči FA © 2023.